„Bombka Bożonarodzeniowa” 2017

Pragniemy poinformować, że zorganizowany przez naszą szkołę konkurs pod hasłem „Bombka Bożonarodzeniowa” spotkał się z dużym zainteresowaniem uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Na konkurs wpłynęło 80 prac. Jury w składzie p. Kamili Zagórskiej-Mitas i nauczycieli świetlicy miało nie lada problem, by wybrać i nagrodzić najlepsze prace, dlatego też wyłoniono kilku zwycięzców trzech pierwszych miejsc, w dwóch kategoriach tj. klasy 0, I-III oraz klasy IV-VII i gimnazjum. Ponadto wyróżniono prace, które otrzymają nagrody publiczności. Lista Wyłonionych zwycięzców opublikowana została w e-dzienniku.

Wszystkie wykonane prace zostaną przekazane na Kiermasz Bożonarodzeniowy organizowany przy świetlicy szkolnej, a zebrane fundusze przekazane będą na pomoc zdrowotną dla jednego z uczniów naszej szkoły. Kiermasz rusza od wtorku – 19.12.2017.

Dziękujemy za udział w konkursie i serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych 

zdjęcia

Odsłony: 207