IX Ogólnopolski Tydzień Kariery Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych

„Talent polega na połączeniu siły twórczej ze zdolnością wykonawczą”.
Honore de Balzac
Celem przedsięwzięcia było zaproszenie uczniów do kreatywnego spojrzenia na swoje umiejętności i talenty w ramach 9 Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych.

Inicjatywa spotkała się z dużym odzewem wśród uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Orła Białego w Radomiu. Zaskoczyli nas oni pomysłowością. Wpłynęło łącznie 126 prac plastycznych wykonanych różnymi technikami. Pokazują one niezwykłe pasje uczniowskie, sposób spędzania wolnego czasu i zainteresowania. W przyszłości zapewne będzie miało to przełożenie na kompetencje w życiu zawodowym.
Poniżej zamieszczamy Galerię Talentów, Umiejętności i Pasji.
Bardzo dziękujemy, że zechcieliście się podzielić z nami Waszymi pasjami i talentami. Gratulujemy i dziękujemy :).
Organizatorki: Małgorzata Szpak (nauczyciel sztuki), Sylwia Wesołowska (doradca zawodowy).