Wychowanie przedszkolne:
Stępniak Bożena - urlop
Oczkowska Renata Włodarska Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna:
Abramczyk Sylwia
Błasińska Nina
Czajkowska Danuta
Dąbrowska Justyna
Długosz Małgorzata
Dobrzeniecka Katarzyna
Frydrych Anna
Gajda Edyta
Karpińska Anna
Kiljan Mariola
Klimek - Majewska Beata
Kucharska Marzena
Kutkiewicz Agata
Krakowiak Monika
Łyjak Barbara
Mrozowicz Magdalena
Nowińska Dominika
Pajórek Agnieszka
Sibilska Marzena
Szydło Aneta
Tomaszewska Anna
Zawadzka Marzena
Zielińska Justyna
Język polski:
Grzeżułkowska Małgorzata
Górka Małgorzata
Gwóźdź Joanna
Harcińska-Chamerska Małgorzata - urlop
Jamrozik Małgorzata
Klonowska Wioletta
Niemkiewicz Ewelina
Pawelec Bożena
Schodnik Joanna
Stokwiszewska Agata - urlop
Wieńska Katarzyna
Wlazło Katarzyna
Wojsa Jolanta
Język angielski:
Bednarczyk Iwona
Bojarska Sylwia
Jagiełło Daria - urlop
Kaczorowska Monika
Kobza Ewa
Kołodziejczyk Sylwia
Kutera Edyta
Leathem Izabela - urlop
Siek Adam
Stobieniecka-Krokos Karolina
Syta Joanna
Zgoda Katarzyna
Język niemiecki:
Broda-Bartnik Anna
Leszczyńska Martyna
Historia:
Gomoła Ewa
Górska Marzena
Piechowicz Edyta
Prawda - Raczyńska Ewa
Szara Dorota
WOS:
Prawda-Raczyńska Ewa
Biologia:
Fręchowicz Elżbieta
Kiełbasa Aneta
Podsiadła-Wesołowska Renata
Chemia:
Gałczyńska Zofia - urlop
Kozak-Jączyńska Magdalena
Fizyka:
Dąbrowska Joanna
Rzeźnik Joanna - urlop
Geografia:
Brylant Elżbieta
Maciejewska Paulina
Przyroda:
Łukawska-Kroczek Dorota
Matematyka:
Jarosińska Aneta
Jaworska Katarzyna
Jurkowska Magdalena
Lenarczyk Michał
Mosiołek Aneta
Nowak Milena
Smagieł Agnieszka
Zaręba Izabela
Informatyka:
Góraj-Gut Marzena
Karczemna Edyta
Kopycka Dorota
Mosiołek Aneta
Prusińska Ewa
Siczek Edyta
Szczęsna Dorota
Technika:
Góraj-Gut Marzena
Karczemna Edyta
Kopycka Dorota
Mazurek Wioletta
Plastyka:
Siczek Edyta
Wolska-Pęksyk Magdalena
Muzyka:
Góraj-Gut Marzena
Wierzchowska-Koziak Małgorzata
WDŻ:
Gomoła Ewa
Edukacja dla bezpieczeństwa:
Kopycka Dorota
Wychowanie fizyczne:
Cieślak Lidia
Czaplicki Mariusz
Kędzierski Wojciech
Kiernoz Bogumiła
Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza
Półbratek Robert
Przygodzki Grzegorz
Tomalik Ewa
Zawadzka Anna
Religia:
Falkiewicz Krystyna
ks. Hrostek Patryk
ks. Wróbel Krzysztof
Panek Małgorzata
Partyga Elżbieta
Nauczyciele wspomagający:
Adamczyk Renata - urlop
Długosz Małgorzata
Jakubiak Dominika
Kaca Aneta
Kiernoz Bogumiła
Kołodziejczyk-Rokicka Lidia
Kościelnik Iwona
Kramer Ewa
Kuc Anna
Kupiec Aneta
Łukawska-Kroczek Dorota
Matracka Małgorzata
Nowikow Karolina
Romaniuk Agnieszka
Rzeźnik Joanna - urlop
Sadowska Edyta
Swora Marzena
Szraucner Beata
Trybuł Renata
Wachnicka Edyta
Węgrzynowska Iwona
Zagórska-Mitas Kamila
Doradztwo zawodowe:
Karczemna Edyta
Biblioteka:
Kicior Beata - urlop
Pudzianowska Katarzyna
Wiśniewska Iwona
Świetlica:
Bełtowicz Łukasz
Gawłowska Justyna
Gleich Patrycja
Górka Anna
Jasińska Katarzyna - urlop
Kędzierski Wojciech
Ostatek Alicja
Płaskocińska Agnieszka
Sentowski Sebastian
Sito Klaudia
Socha Katarzyna
Pedagog/pedagog specjalny:
Byzdra Andrzej
Kołaczek Monika
Mazurek Wioletta
Sobolewski Jan
Psycholog:
Pełka Anna
Logopeda
Sadowska Małgorzata
Rumieńczyk Dorota
Terapia SI
Szprendałowicz Renata
Odsłony: 31560