"Na niebiesko dla autyzmu"

Kwiecień jest miesiącem wiedzy na temat autyzmu. W ramach Światowego Dnia Wiedzy o Autyzmie Stowarzyszenie Karuzela pod honorowym patronatem Prezydenta miasta Radomia zorganizowało obchody. Hasłem przewodnim był cytat:  "Światu potrzeba umysłów różnego rodzaju". Nasi uczniowie również wzięli udział w tym wydarzeniu i godnie reprezentowali szkołę w czasie niebieskiego korowodu.

Ponadto 6 kwietnia zorganizowaliśmy nasz szkolny dzień autyzmu - "Na niebiesko dla autyzmu". Tego dnia wiele osób włączyło się do akcji, ubierając się na niebiesko. Oprócz tego można było okazać swoją solidarność z osobami dotkniętymi tym zaburzeniem i przykleić niebieskie serduszko ze swoim imieniem do tablicy, która została przygotowana na tę okazję. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji, a szczególnie wolontariatowi i uczniom z Samorządu Uczniowskiego.