Wspomnienia z festynu środowiskowego

Dnia 15 czerwca 2018 r. na terenie naszej szkoły odbył się festyn środowiskowy pod hasłem "Baśniowo, ludowo, kolorowo". Na imprezę przybyło wielu naszych obecnych, byłych i przyszłych uczniów, a także ich rodziców, a nawet dziadków. Swoją obecnością zaszczyciło nas również wielu zaproszonych gości - "przyjaciół szkoły". Na scenie odbyły się liczne występy artystyczne, zabawy ruchowe, rozdanie nagród z konkursów (nie tylko sportowych) oraz rozstrzygnięcie plebiscytu "Nasz Karolek". Poza sceną również wiele się działo - nauczyciele i uczniowie zorganizowali mnóstwo stoisk, żeby zapewnić uczestnikom ciekawą zabawę. Atmosfera i pogoda tego dnia była wspaniała, co widać na poniższym filmiku :). Dziękujemy wszystkim sponsorom imprezy.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z przebiegu festynu.

filmik - festyn 2018