"English Day" w naszej szkole

21 marca ponownie obchodziliśmy w naszej szkole „English Day”. „Dzień Języka Angielskiego” powoli staje się w naszej szkole tradycją i stałym punktem w harmonogramie imprez szkolnych. 

Nauczycielki języka angielskiego: p. K. Zgoda oraz z p. D.Jagiełło przygotowały dla uczniów dzień pełen niespodzianek – na każdej z przerw odbyły się konkursy językowe.

„Po nitce do kłębka” – zadaniem uczniów było zdobycie instrukcji w języku angielskim, rozszyfrowanie ich oraz wykonanie zadania, które polegało na odszukaniu miejsc (pomieszczeń lub pracowników) w szkole, gdzie ukryte były nagrody. Konkurs nie tylko zapewniał świetną zabawę, ale również wymagał od uczniów posługiwania się j. angielskim.

Na długich przerwach odbył się konkurs wiedzowy w dużej mierze przygotowany przez uczniów klas 6d oraz 7e, którzy samodzielnie opracowali pytania. Konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem. Za udzielenie poprawnej odpowiedzi uczniowie otrzymywali słodkie upominki.

Wszystkim pracownikom szkoły oraz uczniom, którzy włączyli się dekorowanie szkoły, organizację oraz przeprowadzenie przedsięwzięcia, serdecznie dziękujemy.

D. Jagiełło, K. Zgoda

zdjęcia

Odsłony: 257