Wspomnienia z festynu

Zapraszamy do obejrzenia przebiegu festynu w dużym skrócie

filmik

Festyn organizowany jest cyklicznie w celu zintegrowania społeczności szkolnej i lokalnej oraz promocji szkoły. Celem wydarzenia jest m.in. prezentacja osiągnięć, sukcesów i dorobku uczniów, propagowanie aktywnego i zdrowego spędzania czasu wolnego, wzmacnianie więzi rodzinnych i koleżeńskich poprzez wspólną zabawę.
Podczas festynu na uczestników czekało wiele atrakcji, m.in.: loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami: laptop, elektryczna deskorolka, rower i drukarka. W ciągu kilku godzin zabawy można było zobaczyć pokaz dmuchanych baniek, pokaz Harley'owców, policyjnych motocykli, traktorów i trabanta. Każdy chętny mógł spróbować swoich sił na Byku Rodeo i dmuchanych zamkach, a także barwnie pomalować twarz. Nie zabrakło występów artystycznych, muzycznych i tanecznych w stylu country i pokazu talentów uczniów, laureatów szkolnych konkursów „Mam talent” i „The voice of PSP 6”. Były również konkursy i zabawy sprawnościowe, a także warsztaty hand-made z szycia maskotek pachnących sianem. W specjalnym kiosku można było kupić kapelusze i bandamki kowbojskie, a także przetwory domowe. Atrakcją była także sala kinowa w stylu amerykańskim, fondue z piankami Marshmallows, kącika farmera i szkolne mini ZOO. Ponadto goście mogli skorzystać z kawiarenki, grilla, grochówki i dopingować turniej piłki siatkowej.
Do zobaczenia za rok!