Spotkanie dla rodziców z psychologiem Panią Aleksandrą Piotrowską

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów klas 1-8 oraz oddziału przedszkolnego na spotkanie z psychologiem Panią Aleksandrą Piotrowską, które odbędzie się dnia 31 marca 2023r. o godzinie 16:30 w sali gimnastycznej części A Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego w Radomiu.

Temat spotkania: „Kondycja psychiczna dzieci i młodzieży”.

Aleksandra Piotrowska
Doktor psychologii. Pracownik naukowy Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego (obecnie na emeryturze), konsultant dla rodziców i nauczycieli.
Współdziała jako społeczny doradca z Komitetem Ochrony Praw Dziecka i Rzecznikiem Praw Dziecka (w latach 2008 - 2018). Zajmuje się także propagowaniem wiedzy psychologicznej współpracując w tym zakresie jako ekspert z prasą, a także ze stacjami radiowymi oraz telewizyjnymi.
Autorka wielu publikacji naukowych i popularyzatorskich, w tym książek „Szczęśliwe dziecko czyli jak uniknąć najczęstszych błędów wychowawczych”, „Nastolatki pod lupą”.