Godziny dostępności

Lp. 

Nazwisko i imię 

Dzień, godzina  

1.      

Abramczyk Sylwia 

Poniedziałek 15.20 - 16.20 

2.      

Bednarczyk Iwona 

Wtorek 10.00-11.00 

3.      

Bełtowicz Łukasz 

 

4.      

Błasińska Nina 

Wtorek 10.00- 11.00 

5.      

Bojarska Sylwia 

Czwartek 11;45-12;45 

6.      

Broda - Bartnik Anna 

Piątek 11.00-12.00 

7.      

Brylant Elżbieta 

Piątek  10.00- 11.00 

8.      

Byzdra Andrzej 

Poniedziałek 14.00-15.00 

9.      

Cieślak Lidia 

Piątek 10.00- 11.00 

10.   

Czajkowska Danuta 

Wtorek 11.55 - 12.55 

11.   

Czaplicki Mariusz 

Wtorek 15.30-1630 

12.   

Dąbrowska Joanna 

Czwartek 13.45 - 14.45 

13.   

Dąbrowska Justyna 

Czwartek 9:55 – 10:55 

14.   

Długosz Małgorzata 

Środa 10.00-11.00 

15.   

Dobrzeniecka Katarzyna 

Środa 15.20 - 16.20 

16.   

Falkiewicz Krystyna 

Poniedziałek 10.00 – 11.00 

17.   

Fręchowicz Elżbieta 

Wtorek 10.00-11.00 

18.   

Frydrych Anna 

Środa 12.45-13.45 

19.   

Gajda Edyta 

Poniedziałek 15.20 - 16.20 

20.   

Gawłowska Justyna 

Wtorek 9:30-10:30 

21.   

Gleich Patrycja 

Poniedziałek 10.00-11.00 

22.   

Gomoła Ewa 

Piątek 11.00- 12.00 

23.   

Góraj- Gut Marzena 

Środa 12.40 - 13.40 

24.   

Górka Anna 

Środa 11.00-12.00 

25.   

Górka Małgorzata 

Piątek 9.00-10.00 

26.   

Górska Marzena 

Piątek 11.45 - 12.45 

27.   

Grzeżułkowska Małgorzata 

Wtorek 11.00 - 12.00 

28.   

Gwóźdź Joanna 

Środa 16.00- 17.00 

29.   

ks. Hrostek Patryk 

Środa 11.00-12.00 

30.   

Jakubiak Dominika 

Czwartek 11.00-12.00 

31.   

Jamrozik Małgorzata 

Środa 10.00 - 11.00 

32.   

Jarosinska Aneta 

Środa 10:00 – 11.00 

33.   

Jaśkiewicz Aleksandra 

---- 

34.   

Jaworska Katarzyna 

Wtorek 10:00 – 11:00 

35.   

Jurkowska Magdalena 

Środa 14.30 - 15.30 

36.   

Kaca Aneta 

Środa 11.00 - 12.00 

37.   

Kacprzak Monika 

Poniedziałek 11.45-12.45 

38.   

Kaczorowska Monika 

Czwartek 11.00-12.00 

39.   

Karczemna Edyta 

Czwartek 11.00-12.00 

40.   

Karpińska Anna 

Czwartek 11.00 - 12.00 

41.   

Kędzierski Wojciech 

Środa 11.30 - 12.30 

42.   

Kiełbasa Aneta 

Poniedziałek 9.55-10.55 

43.   

Kiernoz Bogumiła 

Poniedziałek 12.45 - 13.45 

44.   

Kiljan Mariola 

------ 

45.   

Klimek-Majewska Beata 

Czwartek 15:20 – 16:20 

46.   

Klonowska Wioletta 

Wtorek 11.45 - 12.45 

47.   

Kobza Ewa 

Czwartek 11:00-12:00 

48.   

Kołaczek Monika 

Czwartek 13.00-14.00 

49.   

Kołodziejczyk Sylwia 

Piątek 9:45 – 10:45 

50.   

Kołodziejczyk - Rokicka Lidia 

Wtorek 8.10 - 9.10 

51.   

Kopycka Dorota 

Czwartek 09:00-10:00 

52.   

Kościelnik Iwona 

Czwartek 10:00-11:00 

53.   

Kozak- Jączyńska Magdalena 

Czwartek 10:00-11:00 

54.   

Krakowiak Monika 

Czwartek 15:20-16:20 

55.   

Kramer Ewa 

Poniedziałek 11.45-12.45 

56.   

Kuc Anna 

Piątek 11:45-12:45 

57.   

Kucharska Marzena 

Poniedziałek 15.20- 16.20 

58.   

Kupiec Aneta 

Środa 9.00 - 10.00 

59.   

Kutera Edyta 

Środa 11.00 - 11.45 

60.   

Lenarczyk Michał 

Środa 14.30 - 15.30 

61.   

Lenartowicz-Kalbarczyk Luiza 

Środa 15.30 - 16.30 

62.   

Leszczyńska Martyna 

Wtorek 10.45 - 11.45 

63.   

Łukawska-Kroczek Dorota 

Wtorek 11:45 – 12:45 

64.   

Łyjak Barbara 

Poniedziałek 15.20 – 16.20 

65.   

Maciejewska Paulina 

Czwartek 10:00-11.00 

66.   

Matracka Małgorzata 

Poniedziałek 8.10-9.10 

67.   

Mazurek Wioletta 

Wtorek 12.00-13.00 

68.   

Mosiołek Aneta 

Wtorek 11:00 – 12:00 

69.   

Mrozowicz Magdalena 

Wtorek 15.20- 16.20 

70.   

Niemkiewicz Ewelina 

wtorek 11.45-12.45 

71.   

Nowak Milena 

Środa 11.00 - 12.00 

72.   

Nowikow Karolina 

Poniedziałek 11.00-12.00 

73.   

Nowińska Dominika 

Wtorek 11:50 – 12:50 

74.   

Oczkowska Renata 

Piątek 8.00 - 9.00  

75.   

Ostatek Alicja 

Czwartek 14.00-15.00 

76.   

Panek Małgorzata 

Wtorek 09.00 - 10,00 

77.   

Partyga Elżbieta 

Poniedziałek 11.45-12.45 

78.   

Pawelec Bożena 

Środa 11.00 - 12.00 

79.   

Pełka Anna 

piątek 12.00-13.00 

80.   

Peterwas Łukasz 

 

81.   

Piechowicz Edyta 

 

82.   

Płaskocińska Agnieszka 

Wtorek 13.30-14.30 

83.   

Podsiadła- Wesołowska Renata 

Środa 13.40-14.40 

84.   

Półbratek Robert 

Piątek 10. 

85.   

Prawda - Raczyńska Ewa 

Wtorek 12.45 - 13.45 

86.   

Prusińska Ewa 

Wtorek 8.00- 9.00 

87.   

Przygodzki Grzegorz 

Czwartek 13.40 – 14.40 

88.   

Pudzianowska Katarzyna 

Wtorek 14.00-14.30  Środa 14.00-14.30 

89.   

Romaniuk Agnieszka 

Środa 10:00-11:00 

90.   

Rumieńczyk Dorota 

Poniedziałek 16.20- 17.20 

91.   

Sadowska Edyta 

Wtorek 9.00 - 10.00 

92.   

Sadowska Małgorzata 

Wtorek 8.00-9.00 

93.   

Schodnik Joanna 

Poniedziałek 10:50-11:50 

94.   

Sentowski Sebastian 

Poniedziałek 8.30-9.30 

95.   

Sibilska Marzena 

Wtorek 10:00-11:00 

96.   

Siczek Edyta 

Środa 12.45- 13.45 

97.   

Siek Adam 

Wtorek 11.45-12.45 

98.   

Sito Klaudia 

Poniedziałek 12:00-13:00 

99.   

Skoczek Anna 

Poniedziałek 12:45-13:45 

100.                 

Smagieł Agnieszka 

Wtorek 10:00-11.00 

101.                 

Sobolewski Jan 

Wtorek 13.00 - 14.00 

102.                 

Socha Katarzyna 

Wtorek 15.00-16.00 

103.                 

Stobieniecka-Krokos Karolina 

Piątek 10:00-11:00 

104.                 

Swora Marzena 

Wtorek 11.46-1245 

105.                 

Syta Joanna 

Środa 10.00-11.00 

106.                 

Szara Dorota 

Środa 11.00-12.00 

107.                   

Szeloch Patrycja 

Czwartek 10.30-11.30 

108.                 

Szczęsna Dorota 

Wtorek 9.10-10.10 

109.                 

Szprendałowicz Renata 

Wtorek 12.45-13.45 

110.                 

Szraucner Beata 

Poniedziałek 11.55 - 12.55 

111.                 

Szydło Aneta 

Środa 15.20 - 16.20 

112.                 

Tomalik Ewa 

Wtorek 11.00-12.00 

113.                 

Tomaszewska Anna 

Wtorek 15.30 - 16.30 

114.                 

Trybuł Renata 

Czwartek 11.00 - 12.00  

115.                 

Wachnicka Edyta 

Wtorek 10.00-11.00 

116.                 

Węgrzynowska Iwona 

Czwartek 10.00 – 11.00 

117.                 

Wieńska Katarzyna 

Środa 12:45 – 13:45  

118.                 

Wierzchowska-Koziak Małgorzata 

Wtorek 10.00 – 11.00 

119.                 

Wiśniewska Iwona 

Wtorek 8.00-9.00 

120.                 

Włodarska Katarzyna 

Wtorek 12.00-13.00 

121.                 

Wojsa Jolanta 

Wtorek 11.45.-12.45. 

122.                 

Wolska - Pęksyk Magdalena 

Poniedziałek 12.30-13.30 

123.                 

Wróbel Krzysztof 

Piątek 9.00-10.00 

124.                 

Zagórska-Mitas Kamila 

Środa 11:00-12:00 

125.                 

Zaręba Izabela 

Środa 14.30 - 15.30 

126.                 

Zawadzka Anna 

Czwartek 15.20-16.20 

127.                 

Zawadzka Marzena 

Wtorek 15:20- 16:20 

128.                 

Zgoda Katarzyna 

środa 10:00 – 11:00 

129.                 

Zielińska Justyna 

Poniedziałek 15.20-16.20 

 

Odsłony: 1590