Świąteczna atmosfera w naszej szkole

W naszej szkole zapanowała świąteczna atmosfera. Ostatniego dnia przed zimową przerwą świąteczną uczniowie nie mieli zwykłych lekcji, lecz, zgodnie z bożonarodzeniowymi tradycjami, zasiedli przy wigilijnych stołach i podzielili się opłatkiem. W każdej klasie czuć było świąteczny nastrój. Równie nastrojowo było w sali gimnastycznej, gdzie wybrani uczniowie odegrali piękne przedstawienie o Bożym Narodzeniu, zwane jasełkami. Miało ono charakter po części tradycyjny, ale też nowoczesny. Nie zabrakło wspólnego kolędowania oraz obecności przyjaciół szkoły: przewodniczącej Rady Rodziców - p. Agnieszki Jarosz, proboszcza parafii p. w. św. Królowej Jadwigi - ks. Marka Adamczyka oraz prezesa SBM "Łucznik" - p. Kazimierza Woźniaka, który, zgodnie z bożonarodzeniowym zwyczajem, postanowił obdarować prezentami młodych aktorów i muzyków. Jasełka przygotował ks. Marcin Gregiel z pomocą innych nauczycieli religii.

jasełka w dużym skrócie

transmisja na żywo

Odsłony: 754