Akademia Piłkarska Dziewcząt zaprasza

Akademia Piłkarska Dziewcząt przy klubie LUKS Sportowa Czwórka, został zakwalifikowana do programu „Playmakers” wspieranego przez UEFA i Disney. Akademia ta znalazła się wśród 30 podmiotów wybranych przez PZPN do programu „Playmakers”, który skierowany jest do dziewczynek w wieku 5-8 lat. Program Playmakers stosuje innowacyjne podejście do opowiadania historii z udziałem ukochanych postaci Disneya, aby pomóc większej liczbie dziewcząt spojrzeć na regularne ćwiczenia fizyczne i piłkę nożną jak na świetną zabawę. Zaproszenie na zajęcia skierowane jest do rodziców  i dziewcząt w wieku 5-8 lat z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 28 września o g. 19.00 w stołówce szkolnej. Zajęcia są bezpłatne, odbywać się będą w soboty sala gimnastyczna PSP nr 6, min. 10 razy w jednym półroczu.
Więcej informacji o programie:  https://www.pzpn.pl/federacja/aktualnosci/2020-02-14/rusza-program-playmakers-uefa-i-disney-pomoga-dziewczynkom-w-polsce-pokochac-pilke
Film promujący akcję: https://www.uefa.com/playmakers/pl/

tel. do kontaktu - 601 699 444, 606 826 848

 

6 Gromada Radomska zaprasza dziewczynki do działania

6 Gromada Radomska zaprasza wszystkie dziewczynki z 3, 4 i 5 klasy szkoły podstawowej na zbiórkę harcerską. Zbiórka odbędzie się 26 września od 9:00-12:00 przy kościele Św. Piotra ul. Chodowicza 1.  

Kontakt tel: 796965289. Zapraszam! Druhna Emilia Myrta"

Frajda - pierwsze zajęcia

Frajda zaprasza na treningi, które są prowadzone na terenie szkoły Państwa dzieci  w każdy poniedziałek lub czwartek w godz:12:00-12:45 w sali nr 5. Zajęcia rozpoczynają się 24.09. Prosimy o  telefoniczny zapis pod numerem tel: 530 456 654.
 
Frajda to kreatywna szkółka tańca, której największym marzeniem jest uśmiech dzieci.  Nasze treningi zaszczepiają pasję do tańca i radosnego spędzania czasu z rówieśnikami.

Czytaj więcej: Frajda - pierwsze zajęcia

AKRO STAR Akrobatyka sportowa

AKRO STAR Akrobatyka sportowa zaprasza na zajęcia. 

Wstępnie, planowany dzień zajęć to piątki w godzinach 15:00 - 20:00.

Plakat

Broszura

Kolejna darmowa lekcja z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA z Bożydarem!

Ciekawa lekcja zdalna dla uczniów to możliwe :) Wiemy, że najlepszą metodą nauczania jest obudzenie w dziecku pasji odkrywania nowych umiejętności, dlatego przekazujemy wiedzę podczas fantastycznej zabawy.
Organizujemy kolejną darmową lekcję online z robotyki, programowania, eksperymentalnej chemii i fizyki z Bożydarem- wtorek 29 września o godzinie 19:00. Zapraszamy wszystkie dzieci oraz nauczycieli, czy nawet rodziców!
ZAPISY NA STRONIE: https://robodohome.com/pl/robodo-home-webinary-robot/
Dodatkowo na platformie robodohome.com po zarejestrowaniu udostępniliśmy darmową lekcję z tworzenia filmów animowanych, wystarczy tylko telefon i klocki oraz darmową lekcje robotyki!

Czytaj więcej: Kolejna darmowa lekcja z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA z Bożydarem!

Zacznij przygodę z programowaniem już dziś!

Zapisy na nowy rok szkolny! Pierwsze zajęcia programowania w świecie Minecraft z j. angielskim już niedługo ruszają. Zajęcia skierowane są dla uczniów w wieku 6-13 lat z podziałem na grupy wiekowe. Zajęcia odbywać się będą na terenie szkoły po godzinach lekcyjnych. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe, które odbędą się jeszcze we wrześniu. Zapisy pod numerem telefonu 731-355-366 lub poprzez stronę internetową www.nienudno.pl

                

Zobacz szczegóły

Early Stage Radom zaprasza

Drodzy Rodzice,

 Szkoła języka angielskiego Early Stage ma zaszczyt zaprosić wszystkie dzieci i młodzież na rozbudzający wyobraźnię, intensywny kurs języka angielskiego w wielu odsłonach wiekowych z happy endem, czyli biegłą znajomością języka angielskiego, potwierdzoną prestiżowym certyfikatem. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w szkole Państwa dziecka.

 Szczegóły i zapisy:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 512 142 848, 795 004 997

zapisy: https://earlystage.pl/pl/zapisy/radom/nowy

 

Early Stage Radom

Terapia Integracji Sensorycznej w naszej szkole

Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami dotyczącymi Terapii Integracji Sensorycznej tutaj.

Bezpłatna nauka programowania uczniów, przygotowanie do Olimpiad Informatycznych

W ramach Olimpijskiego Koła Informatycznego
https://youtu.be/JEA93UBHyFQ?t=8
uczymy programowania, przygotowujemy do konkursów informatycznych każdego nastolatka w wieku 10 - 19 lat
* bezpłatnie
* bez względu na miejsce zamieszkania
* przez Internet

Czytaj więcej: Bezpłatna nauka programowania uczniów, przygotowanie do Olimpiad Informatycznych