Warsztaty "Koduj z Gigantami"

Pragniemy zaprosić Uczniów Szkoły do wzięcia udziału w 12. edycji „Koduj z Gigantami” - bezpłatnych warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, organizowanych przez Gigantów Programowania w ramach ogólnopolskiej, społecznej akcji edukacyjnej.

Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów szkół podstawowych i średnich, a honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Ministerstwo Edukacji NarodowejOśrodek Rozwoju Edukacji oraz Pan Radosław Witkowski, Prezydent Radomia.

Warsztaty odbędą się w Radomiu, w naszej placówce przy ul. Rynek 7 oraz online, w technologii wirtualnych klas.

Dla Uczniów z  i sąsiednich miejscowości przygotowaliśmy ciekawe projekty, których motywem przewodnim będzie “Retro-programowanie”:

• klasy 1-3: programowanie w Scratch oraz Minecraft Education Edition,
  • klasy 4-6: programowanie w Scratch oraz tworzenie aplikacji mobilnych w AppInventor,
  • klasy 7-8: wstęp do programowania w C++, C# i Python,
  • szkoła średnia: wstęp do programowania w C++, C# i Python.

Termin warsztatów to sobota i niedziela, 4-5 lutego oraz 11-12 lutego 2023.

Zapisu mogą dokonać zainteresowani wydarzeniem Rodzice poprzez formularz na stronie: www.kodujzgigantami.pl Liczba miejsc jest ograniczona.

Zacznij przygodę z programowaniem już dziś!

Zapisy na nowy rok szkolny! Pierwsze zajęcia programowania w świecie Minecraft z j. angielskim i Robotyki LEGO już niedługo ruszają. Zajęcia skierowane są dla uczniów w wieku 6-13 lat z podziałem na grupy wiekowe.
Zajęcia odbywać się będą na terenie szkoły po godzinach lekcyjnych.
Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe, które odbędą się jeszcze we wrześniu. Zapisy pod numerem telefonu
731-355-366 lub poprzez stronę internetową www.nienudno.pl

Early Stage Radom zaprasza

Drodzy Rodzice,

Szkoła języka angielskiego Early Stage ma zaszczyt zaprosić wszystkie dzieci i młodzież na rozbudzający wyobraźnię, intensywny kurs języka angielskiego w wielu odsłonach wiekowych z happy endem, czyli biegłą znajomością języka angielskiego, potwierdzoną prestiżowym certyfikatem. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w szkole Państwa dziecka.

Szczegóły i zapisy:

tel.: 512 142 848, 795 004 997

zapisy: https://earlystage.pl/pl/zapisy/radom/nowy

Early Stage Radom

Terapia Integracji Sensorycznej w naszej szkole

Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami dotyczącymi Terapii Integracji Sensorycznej tutaj.