Andrzejki 2022

30 listopada 2022 r. wzorem lat ubiegłych obchodziliśmy Andrzejki - dzień wróżb i zabaw. Szkolny Klub Wolontariatu wraz z opiekunami i przy wsparciu opiekunów Samorządu Uczniowskiego zorganizował zabawy i przygotował stanowiska z wróżbami dla uczniów klas 0 - 3. Każdy uczestnik andrzejkowych zabaw z niecierpliwością przekuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej przyszłej sympatii, losował szczęśliwa liczbę czy też zawód, jaki będzie wykonywał w przyszłości. Katalog wróżb był obszerny, a każdy mógł wywróżyć sobie coś wyjątkowego i optymistycznego. Podczas zabawy było śmiechu co niemiara. Dzięki kolorowym światełkom atmosfera była pełna magii. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i zaangażowanie. Dzięki sprzętom z Laboratoriów Przyszłości mogliśmy upamiętnić chwile zabawy.

zobacz relację video