Szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej 2022

Obchodzony w październiku Dzień Edukacji Narodowej to święto polskiej oświaty. Nasza szkoła uczciła je akademią, podczas której licznie zgromadzeni nauczyciele, pracownicy szkoły i oczywiście uczniowie dzięki Mistrzowi Sadu Babol o Babol poznali techniki relaksacyjne. Wzięli też udział w kursokonferencji, podczas której zbadano opinie przedstawicieli różnych grup zawodowych o nauczycielach. Pomogli im w tym uczniowie klasy 6f.
Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do nagradzania wyróżniających się nauczycieli i pracowników niepedagogicznych szkoły. Pani dyrektor Wioletta Mazurek złożyła nagrodzonym osobiste
gratulacje.
Zamknięciem części artystycznej był nagrodzony oklaskami występ zespołu muzycznego, składającego się z uczniów klas 8d i 7a: Marysi, Ignacego i Antka.

Do upamiętnienia akademii oraz nagranie życzeń od SU dla nauczycieli i pracowników oświaty wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości: aparat, mikroport, green screen z lampami.

zdjęcia z akademii

życzenia od SU