Obchody Dnia Nowych Technologii w Edukacji w naszej szkole

Dnia 21 marca 2018 r. włączyliśmy się w obchody Dnia Nowych Technologii w Edukacji - projektu MEN, w którym uczestniczyło 328 szkół i innych instytucji w Polsce i za granicą.
W naszej szkole uczniowie podczas zajęć lekcyjnych korzystali z różnych stron internetowych i aplikacji przygotowanych dla nich przez nauczycieli, aby pokazać im, jak przydatne mogą okazać się komputery i telefony komórkowe w nauce. W świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia z robotyki i zawody Sumo Robotów. Na przerwach uczniowie mogli też grać w gry zręcznościowe i wiedzowe korzystając z Magicznego Dywanu Funtronic na holu szkoły. A po zajęciach odbył się Interaktywny Quiz Rodzinny, podczas którego drużyny rodzic-uczeń sprawdzały swoją wiedzę ogólną.

Na relację z całego dnia zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku (tutajoraz na stronę internetową naszego projektu (tutaj).