"Paczka dla Bohatera"

Na terenie Radomia i okolic już po raz czwarty przeprowadzona zostanie zbiórka żywności pod hasłem "Paczka dla Bohatera". Jest to forma pomocy tym, dzięki którym możemy cieszyć się niepodległością. Albowiem wielu z naszych bohaterów, którzy kilkadziesiąt lat temu walczyli o wolność naszego kraju, potrzebuje pomocy. Mając to na uwadze wiele szkół oraz służby mundurowe w porozumieniu ze Światowym Związkiem Żołnierzy Armii Krajowej oddział w Radomiu włączyło się do społecznej zbiórki żywności.

Nasza szkoła również się przyłącza do akcji poprzez zbiórkę produktów z długim terminem przydatności (mąka, cukier, herbata, kawa, konserwy, ryż, słodycze, makaron, warzywa i owoce w puszkach, olej, soki, płatki śniadaniowe oraz chemia gospodarstwa domowego i środków higieny: płyny do kąpieli, prania, mycia naczyń i podłóg, mydło, szampon itp.), a następnie przekazanie ich dla potrzebujących. Akcja nie obejmuje zbiórki pieniędzy. Zachęcamy do udziału.

Produkty prosimy przynosić do sali nr 9 lub 12.

Szkolnym koordynatorem akcji jest p. Edyta Piechowicz i opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariuszy - p. Agnieszka Smagieł i p. Ewelina Niemkiewicz.